nový začiatok:)

Autor: Alexandra Tarasová | 9.2.2011 o 0:56 | (upravené 9.2.2011 o 23:15) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  18x

Môj prvý blog alebo dačo na úvod:) Tak a je to tu!! Už dlhší čas mi hlavou vírila myšlienka vytvoriť si vlastný blog, no až teraz po dlhom čase (rozumej skúškové:)) som sa k tomu odhodlala. Mám veľa pochybností ohľadom tohto blogu, napr či sa bude páčiť, či budem mať čas alebo inšpiráciu atď. ... ale zároveň to pokladám za miesto, kde sa môžem zdôveriť a podeliť sa s vami so svojími problémami alebo zážitkami.

Tak a je to tu!!

Už dlhší čas mi hlavou vírila myšlienka vytvoriť si vlastný blog, no až teraz po dlhom čase (rozumej skúškové:)) som sa k tomu odhodlala. Mám veľa pochybností ohľadom tohto blogu, napr či sa bude páčiť, či budem mať čas alebo inšpiráciu atď. ... ale zároveň to pokladám za miesto, kde sa môžem zdôveriť a podeliť sa s vami so svojími problémami alebo zážitkami.

Týmto blogom by som chcela aj odhaliť kus ženskej duše pre Vás, chlapi. Mnohí moji známi sa mi v poslednom čase sťažujú, že nás ženy nikdy nepochopia. To ma už definitívne dokopalo k tvorbe tohto blogu, aby som aspoň malou čiastkou prostredníctvom týchto stránok odhalila zmýšlanie ženskej mysle. Ale nebojte sa, nebude to obdoba ženských časopisov alebo podobné veci. Proste vám odhalím realitu tak, ako ju vnímame my - ženy. teda lepšie povedané, aspoň sa o to pokúsim.

Takže zatiaľ nám všetkým - teda Vám a aj mne - želám veľa pravidelných a spoločne prečítaných príspevkov!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Odstrihnime sa od koreňov nenávisti (píše Michal Havran)

Pri výročí reformácie dokázali francúzski protestanti odsúdiť Lutherov antisemitizmus. A čo Slováci?

KOMENTÁRE

Púť do Compostely nám pripomína stratené ideály

Všetci pocestní sa v jednu chvíľu stretli, aby sa stručne pozdravili „buen camino“, a aby sa hneď potom aj rozišli.


Už ste čítali?